«Жити – щоб пам’ятати !» – ці слова стали мотивом поминального заходу з нагоди 35-ї  річниці  загибелі в Афганістані  Ярослава  Дисевича – уродженця с.Слобідка.

Реквієм проходив 12 травня 2015 року  біля пам’ятної дошки на честь кавалера медалі « За відвагу» та ордена Червоної  зірки в Слобідській загальноосвітній школі 1-го ступеня-сад  за ініціативи директора школи Б.М.Шміда та Теребовлянського районного відділення УСВА.

Виступи маленьких слобідчан – учнів школи – сад до болю вразили присутніх ветеранів Афганської війни. Не менш хвилюючими були  слова місцевого священника о.Я.Стрілки  та радника голови Теребовлянської районної ради В.І.Мазуна.

Та найважче було звернутися до матері загиблого Ярослава Дисевича та його сестри, які вже 35 років не можуть змиритися з непоправною втратою.

Зі словами вдячності за пам’ять про бойового побратима до присутніх звернувся голова Теребовлянського РВ УСВА   Б.Гумніцький : « Ми надіялись, що стали останніми ветеранами війни в незалежній Україні, але не судилося, час приніс нові випробування нам і нашим дітям. Нехай Господь Бог  вбереже від війни нас і Україну. Спасибі за пам’ять про нашого бойового побратима.»

Поминальний молебен відслужив декан УГКЦ  І.Довгошия.

Після реквієму присутні поклали квіти та помолилися на могилі Я.Дисевича. Захід завершився виконанням Державного Гімну України.

IMG_8448 IMG_8477 IMG_8486 IMG_8503 IMG_8522

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.