CIMG4833   CIMG4815

Нещодавно РВ УСВА ( голова – Гумніцький Богдан) та відділ у справах сім’ї і молоді Тербовлянської РДА ( начальник –  Майор Галина) організували поїздку членів спілки  (Бенько Ігор, Головацький Павло, Лех Ігор, Махольд Олександр, Федчишин Антон, Яремко Іван) у дитячий табір «Зорепад». Для дітей – сиріт Коропецького та Бережанського спеціалізованих закладів розгорнули частину експозиції кімнати – музею РВ УСВА ( до слова, експозицію відкрили у лютому 2013 року), інформаційну частину підготувала районна бібліотека. Діти мали можливість дізнатися про події 1979 – 1989  років, а також доторкнутися, поміряти, порухати все, що було можливим з експозиції. Хтось бігав у панамі; старші юнаки вправлялися з макетом автомата; десь лунало: «Прийом! Прийом! Я –  Сокіл». Актовий зал перетворився у полігон дитячої гри у війну. І всім треба було все сфотографувати.

До речі, останні роки спілка дуже активізувала свою роботу ( в першу чергу це заслуга Івана Яремка, багато допомагає також благодійний фонд Василя Лещишина), і такі зустрічі РВ УСВА цього року уже проводило у  Теребовлянській СШ № 1 та школі с. Вишнівчик. А для школярів СШ № 1, гімназії та школи с.Підгайчики проводили екскурсії у кімнаті – музеї.

23 серпня виповнилося 5 років з дня відкриття пам’ятника полеглим в Афганістані, учасники бойових дій поклали живі квіти та вінки до пам’ятника.

This entry was posted in Без рубрики. Bookmark the permalink.